Zajęliśmy II miejsce w plebiscycie Polska Marka Bielizny 2023 roku!

Italian_Fashion_plebiscyt_Polska_Marka_Bielizny

Z ogromną radością informujemy, że nasza marka Italian Fashion zdobyła drugie miejsce w prestiżowym plebiscycie Polska Marka Bielizny 2024, utrzymując tym samym swoją pozycję z poprzedniego roku.

W Italian Fashion tworzymy bieliznę, która nie tylko łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały, ale również odpowiada na indywidualne potrzeby naszych klientów. Dzięki zaangażowaniu w promowanie polskiej produkcji, nasze wyroby bieliźniarskie są doceniane zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku. Cenimy sobie możliwość bycia częścią święta, które nie tylko celebruje osiągnięcia rodzimych marek, ale również edukuje konsumentów o korzyściach płynących z wyboru produktów lokalnych. Italian_Fashion_dyplom_polska_marka_bielizny_2024

Utrzymanie drugiego miejsca w plebiscycie Polska Marka Bielizny 2024 jest dla nas dowodem na to, że konsekwentnie realizujemy naszą misję dostarczania produktów najwyższej jakości przy jednoczesnym wspieraniu polskiej gospodarki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom i sympatykom za oddane głosy i nieustające wsparcie, które pozwala nam nieprzerwanie rozwijać naszą ofertę i dążyć do perfekcji. Zapraszamy do dalszego śledzenia naszych działań na Facebook italianfashionpl i Instagramie italianfashionpl oraz do odwiedzin naszego sklepu internetowego www.italianfashion.pl , gdzie znajdą Państwo pełną gamę naszych produktów, od bielizny osobistej, przez bieliznę nocną po wygodny i stylowy HOMEWEAR.

Opublikowano: Komantarze: 0