OZDOBNE PAKOWANIE PREZENTÓWopakowanie

Szukasz prezentu dla wybranej osoby? 

Sklep Italian Fashion by Guazzone oferuje nie tylko produkty, które idealnie nadają się na prezent, ale również ozdobne opakowania na prezent. Pomożemy Ci zapakować zamówiony towar w eleganckie pudełko oraz dołączymy kartkę z dedykacją.

Prezent wyślemy pod wskazany adres. Towar przygotowany w ten sposób z pewnością zrobi wrażenie! Koszt usługi to jedyne 10 zł.

Zdjecie obok prezentuje prawdziwy wygląd opakowania. Jego rozmiar dobierany jest do produktu, który wybrałeś/aś.

Jeśli chcesz zapakować na prezent więcej produktów, wybierz odpowiednią ilość opakowań, a w uwagach opisz, które produkty mają zostać objęte usługą. Obsługa sklepu dobierze odpowiednią wielkość opakowania do Twoich produktów.Jak wybrać ozdobne opakowanie? 


icon-prezent

W koszyku należy wybrać opcje „opakowanie ozdobne” . Jeśli chcesz dodać dedykację podaj jej treść w uwagach do zamówienia. Dołączymy bilecik do Twojego produktu

icon-prezent

Istnieje możliwość wysłania paczki pod wskazany adres.

icon-prezent

Najlepiej zapłacić za prezent kartą płatniczą lub dokonaj przedpłaty przelewem, aby osoba obdarowana nie musiała płacić za paczkę przy odbiorze.

icon-prezent

Jeśli chcesz zapakować na prezent więcej produktów, wybierz odpowiednią ilość opakowań w zamówieniu, a w uwagach opisz, które produkty mają zostać objęte usługą. Obsługa sklepu dobierze odpowiednią wielkość opakowania do Twoich produktów
Ukryte ceny i anonimowość


W przypadku, gdy zdecydujesz się na ozdobne opakowanie zamówionego towaru oraz wybierzesz opcje wysyłki pod wskazany adres do paczki nie włożymy rachunku. Na adres email, który podałeś w zamówieniu otrzymasz fakturę w PDF.

Aby wymienić lub zwrócić zakupiony towar prosimy dołączyć pismo z podaniem szczegółów zamówienia (danych osobowych i numeru zamówienia).


Uwaga: Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi i reklamacji. Wybierając opcję pakowania ozdobnego akceptujesz te warunki. Prosimy o przemyślane zakupy

Do góry