Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt - Tunika damska KARINA zdobyła uznanie czytelniczek, jurorek oraz redakcji magazynu „Świat Kobiety”, zdobywając wyróżnienie Superprodukt Świata kobiety 2023 w kategorii moda i styl – odzież i dodatki! Italian_Fashion_statuetka_tunika_superprodukt

Nasza tunika została zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, szukających odzieży, która będzie reprezentować ich styl życia – dynamiczny, zmienny, ale i komfortowy. Nasza tunika świetnie odpowiada tym wymaganiom.

Tunika KARINA od Italian Fashion  to synonim funkcjonalności połączonej z estetyką. Karina jest doskonałym przykładem, jak minimalizm może iść w parze z wyrafinowaniem, oferując przy tym wysoki poziom wygody. Jej design jest przemyślany i zaprojektowany tak, by prosty, lecz elegancki, krój zapewniał łatwość w komponowaniu rozmaitych stylizacji. Dodatkowo, jednolite, ponadczasowe kolory tuniki: camelowy, jeansowy, beżowy, czarny i czerwony pozwalają na łatwe łączenie z innymi elementami garderoby.

Funkcjonalność jest kolejnym elementem, który przyczynił się do jej sukcesu. Praktyczne kieszonki są estetycznym detalem zwiększającym jej użyteczność na co dzień.


Italian_Fashion_wyroznienie_superprodukt_2023

Tytuł SUPER-PRODUKT 2023 przyznany przez "Świat Kobiety" potwierdza, że jest to element garderoby, który zadowoli nawet najbardziej wymagające użytkowniczki, stanowiąc bazę zarówno casualowych, jak i bardziej formalnych zestawów. Tunika damska KARINA jest jak współczesna kobieta, która wie, czego chce i jak to osiągnąć!


 Do kolekcji HOMEWEAR KARINA wchodzą również:

- komplet dresowy damski z długim rękawem i długimi spodniami

- komplet dresowy damskie z rękawem ¾ i krótkimi spodniami

- spódnica midi

- spódnica mini

- tunika krótki rękaw

- spodnie damskie długie

- bluza damska z długim rękawem

- szlafrok damski z długim rękawem i kapturem

 

Opublikowano: Komantarze: 0